• DİGİFLAVOR DROP RDA ATOMİZER  Parçaları

DİGİFLAVOR DROP RDA ATOMİZER Parçaları

  • 420,00 TL

Adet


  • Ürün Kodu: 00-04
  • Son 55 ürün
  • En Geç 28 Kasım Pazartesi Kargoda!
Favori Listeme Ekle Karşılaştır

DİGİFLAVOR DROP RDA ATOMİZER

  Ürün tanıtımı The The Vapor Chronicles ile birlikte tasarlanan yeniden yapılandırılabilir damlayan bir atomizerdir. Drop RDA'da, açık erişime sahip büyük miktarda inşa alanıyla desteklenen dört büyük direk deliğine sahip çift direkli bir yapı güverte bulunur. Bu, kolay coil yerleştirme ve coil kesimine olanak sağlar. Bu yapı desteğinin tasarımı, inanılmaz ve çeşitli bir buharlaşma deneyimi için kolay ve çeşitli yapıların kurulumuna izin verir. Derin meyve suyu kuyusu rahat ve sızdırmaz damlama erişimi sağlar. Drop RDA, hassas hava akımı için konik şekilli bir kilitleme üst kapağına sahiptir.

Drop RDA, RDA'nın her iki tarafında birden fazla hava akımı deliği olan kademeli bir hava akımı tasarımına sahiptir. İki farklı boyutta 810 drip tip ve 510 drip tip adaptörü dahil edilmiştir. Bir alt besleme squonker pimi, ayrıca squonk / alt besleme modları için de dahil edilmiştir. Digiflavor DROP RDA Drip tip Boyutu: 18 x 8 mm  Yükseklik: 26.5 mm  Dış Çap: 24mm Digiflavor DROP RDA   Kolay coil yerleşimi sağlayan 4 büyük delikli Kademeli hava akımı tasarımı hassas kontrol sağlar   Mükemmel yerleştirme ile derin ve ferah likit damlatma   Kilitleme üst kapağı, mükemmel hava akışını garanti eder.

Konik şekilli üst kapak, düzgün ve kesintisiz hava akışı sağlar   2 farklı boyutta 810 damlalık uç ve 510 drip tip adaptörü dahil   Standart 510 pin ve Yükseltilmiş BF squonk 510 pin dahildir  Digiflavor DROP RDA 

 Paket İçeriği:

1x DROP RDA

1x 810 Drip tip

1x 510 Drip tip adaptörü

1 adet alyan anahtarı

1x Yedek parça paketi

1x Kullanım Kılavuzu

1x Alt besleme pozitif pini

    Digiflavor DROP RDA


DİGİFLAVOR DROP RDA ATOMİZER

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: DİGİFLAVOR DROP RDA ATOMİZER Elektronik Sigara Parçaları

Elektronik Sigara Smok