Tek kullanımlık elektronik sigara likit konulur mu?

Tek kullanımlık elektronik sigara likit konulur mu?

Evettt.. Tek kullanımlık elektronik sigara ya likit koyabilirsiniz. 

Tek kullanımlık elektronik sigaraya likit nasıl konulur hemen yazımızda bulabileceksiniz.

Tek kullanımlık elektronik sigara likit konma oldukça basittir. Hemen konumuza geçelim.

Tek kullanımlık elektronik sigara ( uygun fiyatlı tek kullanımlık kapsüllerimize bakın ) size canlandırıcı bir sigara içme deneyimi sağlayabilir. Hoş nikotin etkisi olsun ya da olmasın, seçtiğiniz e-likit aromasını içerek tadabilirsiniz. Tek kullanımlık e sigaralar da uygundur ve hepsinden önemlisi ekonomiktir.


Tek kullanımlık Elektronik sigaranızın e-likiti bittiğinde, yeniden doldurmak için başka bir kartuş satın almanız gerekecektir. Ayrıca ekstradan tasarruf etmek istiyorsanız cihazınızda bulunan kartuşu tekrar doldurabilirsiniz. Zor olabilir, ancak bunun anahtarı, bu bileşeni kırmadan yeniden doldurmaktır.


Ancak bu görevi yapmaya devam etmeden önce, e-sigaralar veya vape kalemleri ve kartuşları ile bunları yeniden doldurma süreci hakkında bilmeniz gereken bazı şeyler var.


Tipik olarak, çoğu e sigara kalemi ve kartuşları benzer görünür ve aynı şekilde çalışır. 


Herhangi bir tek kullanımlık elektronik sigara kartuşunu doldurmak için ne gerekiyor?


Belirli bir kartuş tipini kullanan e-sigaralar da vardır ve bu konuda araştırma yapmak isteyebilirsiniz. Vape'inizin belirli kartuşunu yeniden doldurmak için ne gerekiyor?


Aynı şekilde kartuşlar da farklı türdedir ve bazıları yeniden doldurulamayabilir. Bu e sigara bileşenlerinin, açmaya çalıştığınızda kolayca kırılan türleri vardır veya bunları açmanın tek yolunun kırılma olduğu durumlar vardır. Bu, kartuşlarının artık kullanılamayacağı anlamına gelir; bu nedenle, görevi yapmaya devam etmeden önce bu özelliklerin farkında olun.


Tek kullanımlık elektronik sigara yeniden doldururken göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer şey, ilk denemede onu mükemmelleştiremeyebileceğinizdir. Bu durumda, daha fazla pratiğe ihtiyacınız olacak, o yüzden orada kalın, hemen vazgeçmeyin.


Tek kullanımlık bir e sigara veya naneli tek kullanımlık vape kalemini yeniden doldurmak, temelde vaping deneyiminizi olduğundan daha ucuz hale getirir ve bir şırınga kullandığınızda kolay bir işlemdir. Şırınganız yoksa göz damlası işinizi görecektir.


Tek Kullanımlık E-Sigaranızı Nasıl Doldurursunuz

Birinci Adım: E sigaranızın kapağını açın

Bu ilk adım için e-sigara ağızlığını çevirerek çıkarmanız gerekecek. Ağızlığı, yerinde tutan iplik gevşeyene kadar en az üç kez saat yönünün tersine tamamen çevirin. Bunu yapamıyorsanız, kartuşu yeniden dolduramazsınız demektir. Aksi takdirde, ağızlığı tamamen çıkarın ve güvenli bir yere koyun.


İkinci Adım: Kartuşu Yağla Doldurun

Kartuşu yağla doldurmak için mümkünse bir şırınga kullanın. Sızıntıları önlemek için bir şırınga, göz damlasından daha iyi bir seçenektir. Kaza olasılığını azaltmak için kartuş aküye bağlı tutulmalıdır. Aşırı doldurmayı önlemek için kartuşun ne kadar büyük olduğuna dikkat edin ve genellikle çoğu 0,5 gram veya 1 gram e-likit içerir.


Üçüncü Adım: Ağızlığı Yerine Vidalayın

Ağızlığı tam olarak yerine oturtun ve sıkıca vidalayın. Çok sıkı yapmamaya dikkat edin, aksi takdirde kartuşu kırabilirsiniz.

Elektronik Sigara Smok

esigara