• Smok Stick X8 Elektronik Sigara

Smok Stick X8 Elektronik Sigara

  • 850,00 TL


Mevcut Seçenekler:

Adet


  • Ürün Kodu: 00-72
  • Son 1 ürün
  • En Geç 3 Nisan Pazartesi Kargoda!
Favori Listeme Ekle Karşılaştır

Ürün Tanıtımı

Stick X8 SMOK tarafından ortaya çıkarılan en yeni kalem tipi başlangıç kitidir ve bu sınıfta kullanıcılarına en kaliteli deneyimleri yaşatır. Kitte dahili 3000mAh olmak üzere süper yüksek batarya kapasitesi ve 20amp devamlı deşarj akımı mevcuttur. Ayrıca 4ml likit kapasitesi ve yaratıcı üst hava akımı sistemi ile TFV8 X-baby tank kit içeriğine dahildir. Bu atomizer ile zengin aromanın ve yüksek miktarda buharın keyfini çıkarabilirsiniz. Bunun yanında, mil üzerinde döndürülerek açılan üst kapak tasarımı sayesinde likit dolum işlemi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Yenilikler elektronik sigara deneyimini değiştirmeye devam ediyor!

 

Kit İçeriği

 

1x Stick X8 Batarya (3000mAh)

1x TFV8 X-Baby Tank (4ml)

1x TFV8 X-Baby M2 0.25ohm Çift Coilli (Kurulu Halde)

1x TFV8 X-Baby X4 0.13ohm Dört Coilli

1x USB Kablo

1x Kullanım Kılavuzu

1x Vape Bandı

Yedek Parçalar

3000MAH Geniş Kapasite

 

Stick X8 Kit dahili 3000mAh kapasiteli batarya kullanır, bu batarya güçlü ve sağlam bir performans sunar. Dahası, size çok yüksek miktarda buhar getirir.

 

Akıllı Batarya Ömrü Göstergesi

 

Stick X8’in akıllı batarya ömrü göstergesi size cihazınız ile ilgili açık bilgiler sunar. Batarya ömrü göstergesi siz her çekiş yaptığınızda 4 kez yanıp söner. Eğer 15 kez hızlı bir şekilde yanıp sönerse bu voltajın 3.3V değerinden daha düşük olduğunu gösterir, bu durumda lütfen cihazınızı şarj edin.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Smok Stick X8 Elektronik Sigara

Elektronik Sigara Smok

esigara vaporesso